کنتاکتور چیست؟

بی متال هیوندای
فروردین ۲۵, ۱۳۹۸
همه چیز در باره ی کنتاکتور ها
اردیبهشت ۲, ۱۳۹۸

کنتاکتور چیست؟

استفاده از کنتاکتور چیست؟

 

یک گیرنده یک رله بزرگ است که معمولا برای جابجایی جریان به یک موتور الکتریکی یا یک بار دیگر با قدرت بالا استفاده می شود. موتورهای الکتریکی بزرگ از طریق استفاده از گرمایش بیش از حد و تماس های بیش از حد از آسیب بیش از حد محافظت می شود.

 

 

عملکرد اصلی کنتاکتور چیست؟

توابع رله و کنتاکتور چیست؟
رله ها و پیمانکاران برای تعویض اهداف در یک مدار الکتریکی استفاده می شود. آنها هر دو سوئیچ الکترومغناطیسی هستند و از سیگنال های ولتاژ پایین استفاده می کنند تا توان ظرفیت بالاتری نسبت به آنها داشته باشند.

 

تفاوت بین یک رله و یک کنتاکتور چیست؟

یک کنتاکتور نوع خاصی از رله است که برای روشن یا خاموش مدار الکتریکی استفاده می شود. … رله ها و پیمانکاران سوئیچ الکترومغناطیسی هستند. تنها تفاوت این است که رله ها معمولا برای برنامه های کم ولتاژ مورد استفاده قرار می گیرند در حالی که کنتاکتور ها برای برنامه ولتاژ بالاتر استفاده می شود. پیمانکاران معمولا دارای حفاظت Overload هستند.کنتاکتور مغناطیسی چیست؟یک شکل از رله الکتریکی است که در اکثر موتورهای الکتریکی یافت می شود. آنها به عنوان میانجی برای منابع مستقیم مستقیم و موتورهای الکتریکی با بار زیاد عمل می کنند تا همگن سازی یا تعادل تغییرات فرکانس الکتریکی را که ممکن است از منبع تغذیه ایجاد شود و همچنین به عنوان حفاظتی عمل کند.

دیان پاور تامین کننده ی انواع کنتاکتور در ایران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *